Bisnode krediidiraportid

Kogu vajalik info ettevõtete ja nende juhtide tausta ja krediidivõime uurimiseks

vaata kohe
check_fat_green.png

Palju tasuta infot kõigi Eesti ettevõtete ja nende juhatuse liikmete kohta

check_fat_green.png

Krediidisoovitused, krediidiraportid, majandusaasta aruanded, juhatuse liikme raportid

check_fat_green.png

Lihtne ja kiire lahendus äriklientide taustakontrolliks

GettyImages-612692416.jpg

Bisnode Krediidiraportid pakub rohkelt mitmesugust infot kõigi Eesti ettevõtete kohta, mis võimaldab sul teha häid äriotsuseid. Arvutame igapäevaselt krediidireitingud ja anname krediidisoovitused kõigile ettevõtetele. Reitingu arvutamisel võetakse arvesse mitmesuguseid aspekte - ettevõtte staatust Äriregistris, vanust, emaettevõtte ja seotud isikute tausta, majandusnäitajaid ja -suhtave, maksehäirete esinemist jm.

Nüüd on kõigi ettevõtete krediidireitingud nähtavad Krediidiraportid Pluss paketiga. Pluss pakett on kõige kuluefektiivsem lahendus sinu ettevõtte krediidihalduseks. Saad iga soovitud ettevõtte krediidireitingut ja soovitatavat krediidilimiiti näha vaid paari hiireklikiga.

Vaata mida saad veel Krediidiraportid Pluss paketiga

Soovid uurida välisettevõtte tausta?

Soovid uurida välisettevõtte tausta?

Bisnode pakub krediidiraporteid üle maailma

Välisettevõtte raporti saad mugavalt tellida Krediidiraportid.ee lehelt. Olles sisse loginud, on tellija andmete osa juba eeltäidetud. Sul tuleb ainult märkida, millise ettevõtte/ettevõtete raporteid soovid.

Välisraportit tellima

Näita oma ettevõtte usaldusväärsust Bisnode Krediidiraportid kasutajatele

Näita oma ettevõtte usaldusväärsust Bisnode Krediidiraportid kasutajatele

Pakume kõrgeima AAA ja paremuselt jägmise AA krediidireitinguga ettevõtetele võimalust tuua oma krediidireiting nähtavale kõigile Krediidiraportid.ee kasutajatele. Veebilehte külastab kuus rohkem kui 60 000 inimest, kes otsivad infot ettevõtete krediidivõime kohta.

Väljastame ka AAA või AA krediidireitingu sertifikaadi ja aktiveerime reitingu live logo, mida saab kasutada  ettevõtte kodulehel.

Vaata lähemalt krediidireitingu turunduspaketi kohta siit